Oli taas kiva

Olet niin ihana ja varmaan varattu. Vaikutat todelliselta helmeltä.
4301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

en minä varattu ole ;D vaikka niin moni luuleekin

Äänestä

Kerros tarkemmin missä nähtiin? :)
Kaipailetko miestä vai naista?

Äänestä

mutta niin lyhyt hetki kun sai sinua katsoa kauniisiin ja hellyttäviin silmiisi...
oli niin äkillinen törmäys siellä käytävällä ja olen arka vaikka sitä ei ehkä usko moni..olin hölmö kun en osanut mitään muuta sinulle jutella, harmi!
n->m

Äänestä
  • ujo!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nähdä sinua kirjoitti:

Olet niin ihana ja varmaan varattu. Vaikutat todelliselta helmeltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu