http://www.iltalehti.fi/uutiset/2009082110120013_uu.shtml
Aijaijai, siinä kävi murhamiehelle köpelösti. Tällaisen uutisen kunniaksi Penan konjakkipullon korkki sanoo narks.
Aijaijai, siinä kävi murhamiehelle köpelösti. Tällaisen uutisen kunniaksi Penan konjakkipullon korkki sanoo narks.
Vastaukset 6
Vanhimmat
siellä on jollekin imbesillille käynyt hassusti ... paskamunkki
heidän olevan siellä imbesillin tasolla. On asioita joilla ei kukaan vähänkään järkevä ihminen ei rienaa, toisten kuolema. Tuollainen käytös osoittaa että ainakin te olette ihmisinä sitä alinta kastia, koskeeko sitten kaikkia metsästyksen vastustajia, siihen en osaa vastata.
Asioista ollaan eri mieltä, ja siihen on jokaisella oikeus, mutta toisinajattelijan kuolemaakin kuuluu ihmisen kunnioittaa senverran ettei kirjoittele tuollaisia.
Jos osaatte niin hävetkää edes.
on se, joka harrastaa tappamista ja hakee nautintonsa siitä! Sen harrastuksen häviämistä ja kuolemaa voimme vain odottaa... Jos se sitten tapahtuu kännipäissään hukkumalla tai toisen moraalittoman aseen kautta, niin... voi voi!
Luuletko dorka että se liha tulee kauppoihin taivaasta?
Niinjoo mutta teidän uskomuksen mukaan liha on murha ja muuta sontaa.
Kasvit ovat myös eläviä olentoja, ne kasvaa koko ajan ja elämässä on erilaisia vaiheita (itämistä, kukintaa etc.) että mites nyt kun olet noukkinut ruohot maasta lautaselles niin tapoit ne!!!!
MURHAAJA!
Justiin sun kaltaiset kusipäät pilaa kaikkien vihreiden maineen!
Niin mutta sehän on täysin jo eri asia kun sinä nypit niitä ruohojas. Ei se ole tappamista, aivan, unohtui, te olette oikeutettu siihen mistä meidät tuomitsette.
Hyppää jojoon saatanan kynäniska.
olit tainnut valmistella tätä vuodatusta parikin päivää.
upea telemark loppuun kruunasi koko hengentuotteesi ... paskamunkki
Niin se paha palaa tekijäänsä...