missä vaiheessa naisen on syytä kertoa tämä? haittaako? mitä ajatuksia tämä oikeasti herättää teissä? oletetaan nyt että nainen haluaisi tuntea 2-3kk ennen seksiä niin, onko sopivaa sanoa tästä noin viikkoa ennen juttua vai pitäiskö tästä vihjaista jo noin 1 kk jälkeen että "nainen ei kuseta" miestä? nyt ei todellakaan puhuta mistään pienestä kokoerosta!
erikokoiset rinnat
miehet ajatuksia?
4348
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ja mitä se kuitenkaan haittaa, olisi parempi olla tressaamatta. Ehkä paras aika on silloin kuin alatte riisuutumaan kerrot vain ylpeästi että tässä on sulle pieni ylläri ;) nyt saat kertoa kumpi on kivempi iso vai pieni :) Sanonpa siulle vaan sen että jos lähtee karkuun sen takia niin annappa mennä, ei ole vielä kypsä seurustelemaan. Eipä noin pienistä kannata murehtia.
Kerro heti vaikka huumorilla alottaen mutta antaa kokeilla sen sitte ite. Se ei todellakaan haittaa jos sulla on oikeanlainen mies. Siitä saat ukkos todellisen luonteen esiin. Meitä on monenlaisia.
Luultavasti yliajattelet tuota asiaa. Olen kuullut että yhden kupin kokoero on melko yleistä. Muutenkin ihmiset yleensäkkään eivät ole täysin symmetrisiä. Yksi käsi tai jalka on lihaksikkaampi kuin toinen. Miehillä toinen kives 7-10% suurempi kuin toinen, joidenkin tutkimusten mukaan, muistelen.
Monilla alastonmalli naisillakin on silminnähtäviä epäsymmetrisyyksiä rinnoissa.
pilluun tai perseeseen sua pannaan ja suihin otat, kokoero rinnoissa on epäolennainen seikka.