on vähän ihmetyttänyt, että miksi sä aloit jossain vaiheessa käyttäytymään mua kohtaan niin kuin oisin joku vihollinen sulle? Vai käyttäydytkö kaikkia kohtaan niin?
Ja siis mainittakoon, että mä itse en tehnyt mitään, mikä olis voinut sen aiheuttaa.
Ja siis mainittakoon, että mä itse en tehnyt mitään, mikä olis voinut sen aiheuttaa.
Vastaukset 4
Vanhimmat
lauantai-ilta mukavasti ihmetellessä.
sitä nyt silleen mieti. Tulipa vain mieleeni ja heitin sen pienen kummasteluni ilmoille. Mutta ilmeisesti hän sitten vain on sellainen kaikkia kohtaan, on vain sellainen luonteeltaan.
rakastunut. Pelkäsin sua ja tunteitani, siksi käyttäydyin miten sattuu. No, tässä yks vastaus, ehkä ei sulle, mutta jollekin. Edelleen rakastan (omalla tavallani), mutta oon rauhallisempi, en enää anna tunteitten ohjata. Edelleen haluan sut (hänet). Nyt lähden baariin ja unohdan ikäväni hetkeksi. Eli, jos joku tätä jatkaa, se on oo mä.
Ai niin, tämä naiselta.
olla tietty yksi vaihtoehto. Ei hän ikinä mulle tunteitaan tunnustanut, mutta pakostihan hänellä paljon tunteita mua kohtaan oli kun sillä tavoin käyttäytyi. Ehkä sitten vain pelkäsi tunteitaan.