Kaurismieheni ei tee kanssani mitään, haluaisin lähteä joskus kävelylle, tai vaikka treffeille! Vastaus on lähes poikkeuksetta ei. Tylsän kuvan itsestään antaa ja erakko luonne pitää paikkaansa. Mitä kaurismiehen kanssa voisi vapaa aikana tehdä? Mistä innostuisi? Myös kovin kylmät on puheet minua kohtaan, huumori ei meillä kohtaa kaikessa ja loukkaannun monesta asiasta mitä minusta sanoo. Kuten että voisi olla puoli vuotta näkemättä tai kuinka lihava olen. Leikki leikkinä sanoo hän. Tähän tyyliin. Muuten meillä on hauskat jutut ja yleensä toimeen tulemme. Kertokaa kaurismiehet mitä tässä tekis?
Kaurismies ja minä
4
542
Vastaukset
- Vielä..
Hellyyttä kyllä on ja tunnen itseni tärkeäksi mutta välillä tunnen myös itseni hyvin turhaksi.
- kauris miekin
hänen kanssaan vaan vatvot sitä täällä???????????????
- jossain vaiheessa
huomannut, että sä et taida ollakaan tosissasi. Siitä johtuu hänen nuivanpuoleinen käytöksensä. Kauris on paitsi arka ja säikky, myös ylpeä eläin. Jos hän huomaa, ettei kiinnosta, hän ymmärtää ajoissa poistua areenalta uusille laitumille.
http://www.youtube.com/watch?v=LvJHBNsoTDQ- Kyllä selväksi
Että olen hyvin kiinnostunut. Se, että hän on ollut aina niin kylmä saa minut toisinaan antamaan viattomalla tavalla aihetta mustasukkaisuuteen... En siis petä vaan otan omaa aikaa yhä enemmän mutta välillä taas hyppään perässä hellyydenkipeänä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.754236Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k112253Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2411437- 1551436
- 1201261
- 1131195
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil721119Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik81086- 601004
- 35936