Olisit sanonut

"näkemiin".
7488
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

sanoin?

Äänestä
  • Mulle eräs sanoi hyvästi. Hylkäsi, koska olin tyhmä ja turha. Sama se miksen kelvannut.

    Äänestä

  • eräs sanoi kirjoitti:

    Mulle eräs sanoi hyvästi. Hylkäsi, koska olin tyhmä ja turha. Sama se miksen kelvannut.

    sanoinko hyvästi. Sanoin kaikenlaista.

    Äänestä

  • muista kirjoitti:

    sanoinko hyvästi. Sanoin kaikenlaista.

    Eräs kysyin epäkohdista ja kun niistä kerroin, hylkäsi. Eli painu helvettiin viesti.
    Sellaista sattuu.

    Äänestä

Minä olen itkenyt vuoksesi niin paljon. En voi sanoa sinulle enää mitään, koska et koskaan enää kutsunut minua elämääsi.

Äänestä

...olisi pitänyt sanoa edes:"näkemiin?"

Äänestä

anteeksi,poistuin tökerösti vaan paikalta, enkä kehdannut enää palata etten nolaisi itseäni vielä lisää:(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


edes kirjoitti:

"näkemiin".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu