Eli minulla on kaksi hyvää ystävää. Itse olen hieman.. No, aika huono tutustumaan uusiin ihmisiin, vähän sulkeutunut ja hankala, näin minua on kuvailtu. Mutta silti. Nuo kaksi parasta ystävääni ovat minulle hyvin tärkeitä, ja tiedän että hekin välittävät minusta, mutta yksi asia ärsyttää suuresti.
Aina kun tutustun johonkin jätkään, ei aikaakaan kun ystävillänikin on jätkän mese ja sitten nuo heti kalastavat sen puhelinnumeronkin ja ei mene kuin viikko niin ovat tapaamani jätkän kanssa paljon läheisempiä kuin itse olen vaikka olisinkin tuntenut sen tyypin kauemmin.
Se on hyvin ärsyttävää, että ystävät näin tulevat ja "vievät" miehet ympäriltäni. Ei sillä, että yrittäisin koko ajan iskeä itselleni jätkiä ja roikkuisin niiden perässä, ehei. En kaipaa juuri nyt suhdetta, toivun vasta edellisestä varsin epäonnisesta sellaisesta, mutta olen tällainen poikatyttö ja tulen hyvin toimeen poikien kanssa ihan kavereina, vaikka parhaat ystäväni ovat siis tyttöjä.
Onko muilla samanlaisia ystäviä?
Ystävät ja jätkät..
No tyttö.
1
520
Vastaukset
- mimics
enää ole niitä "parhaita tyttöystäviä" juurikin tuonkin takia, mutta myöskin viihtyessäni poikien kanssa, tytöt lähinnä mollaa et miks et lakkaa kynsiäs ja vedä mahaa sisään. Tyhjänpäiväistä lätinää ja älytöntä puunausta ihan kokoajan.
Meen tajuu miten mimmien kaa voi tulla toimeen.
Bileissäbaarisulkona keskustelu on aina mielenkiintoisempaa sällien kaa ja siitähän ne tytöt aina riemastuu??
mä oisin niin iloinen löytäessäni tyttökavereita jotka keskittyisivät olennaiseen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1413132
Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau582492Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.291979- 1301647
- 751464
Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?761415Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3641408- 891105
- 901059
- 1351037