jähdytyspalkit.

onko kellään ollut ongelmia chillerin jäähdytyspalkkien kanssa?
eli niitä palkkeja millä saadaan huone ilma jäähdytettyä.
3126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Chillereistä, eli mitä haluat tietää niistä? Chillerin puhaltimista vai palkeista?

Äänestä
  • olen vain kuullut että joissain paikoissa kondensiovesi ei ole kunnolla tullut luonnolista tietään ulos vaan vuotanut yli.

    Äänestä

  • oudigo kirjoitti:

    olen vain kuullut että joissain paikoissa kondensiovesi ei ole kunnolla tullut luonnolista tietään ulos vaan vuotanut yli.

    itseltään. Box puhaltimissa kondenssiveden poisto on vapaasti viemäröitävissä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oudigo kirjoitti:

onko kellään ollut ongelmia chillerin jäähdytyspalkkien kanssa?
eli niitä palkkeja millä saadaan huone ilma jäähdytettyä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu