Olen lukenut että hiilarit vaikuttais ihoon. ku käyn salilla oon ruvennu syömää oikee kunnolla. enne kävin myös mutta huono syöminen. olen nytten n. 1kk tällä rytmillä vetäny nyt huomasin että otsa o vähä pahemmas kunnos. Käytän näitä tuotteita: jauheliha/kana/kala,peruna/riisi/pasta,täysmaito,ruisleipä,palvikinkku,kananmuna,puuro,maitorahka,tonnikala.
aiheutuuko noista mahdollisesti? veikkaan kyl et sattumaa mut nytte oon n. 3-5pv "dietillä" katon mite iho voi.
aiheutuuko noista mahdollisesti? veikkaan kyl et sattumaa mut nytte oon n. 3-5pv "dietillä" katon mite iho voi.
Vastaukset 5
Vanhimmat
niin ja olen 17w poika
tottakai noi huonontaa sun ihooo
Mikä olis sit hyvä ruokavalio jos reenaa noin 4-5krt/viikko? kuitenkin ravintoo tulee saada tarpeeks eikä sitä mistää salaateista tarpeeksi tule :/
http://karppaus.info/
joo vaikuttaa olen itsekkin huomannut mulla oli pari finniä sitten kun aloin käydä salil ja syödä hiilihyd pitoist ruokaa nii johan finnit alkoivat kukkia! en uskonut ensin et se johtui niistä joten jatkoin vaan salil käymist ja syödä noit myrkkyjä ja parin kuukauden päästä olin jo kokonaan finnien peitossa: jalat, kädet, naama, selkä, rinta! nyt lopetin salil käymisen jo 4 kk sitten niin johan finnit alkavat kadota ! suosittelen lopettamaan noiden syönti ja salil käymisen koska salil käyminen lisää hormoonien eritystä niin tulee finnejä!!!!!!!!!!!!!!!!