Sehän riippuu aina

millä päällä satut olemaan...kaikki pyörii sun ympärillä. Jos sulla on huono päivä, täytyy varoa mitä tekee...

ja menee työpaikalle
2235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mun exän duunikavereita :D

Äänestä

kyllä... eikä niin vähääkään...

jaa, no siellä on vähän eri säännöt :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eräälle vaikealle kirjoitti:

millä päällä satut olemaan...kaikki pyörii sun ympärillä. Jos sulla on huono päivä, täytyy varoa mitä tekee...

ja menee työpaikalle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu