tämä

sulle
3305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

oli sulta:))) et voisi satuttaa, tai en tiedä mitä tuolla tarkoitat? Jos et vastaa tunteisiini se voisi satuttaa ja lujaa:( ?

Äänestä

Sillekö jolle joka monesti kommentoi täällä et 'Tuo viesti ei ollut sit minulta'? Jos niin kiitos sinulle.. Niin sinussakin on sitä jotain.. Jota ei voi selittää. Jotain hämmentävää ja kiehtovaa.. :) Ihana olet..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on sitten kirjoitti:

sulle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu