Hyvää asetta aloittelijalle!

Kertokaa mulle, mikä on hyvä ase aloittelijalle hintaluokassa 0-50 euroa.
2118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Maruin Hop up pistoolit.

Tai vaikkapa KWC hop up pistoolit. Suosittelen maruita, suuren lipaskapasiteetin vuoksi, ja tutun laadun vuoksi. Itse omistan myös KWC Colt 1991, ja on tarkempi, ja lähtee paremmin miinuksena on että lisälippaita löytää vaikeasti, ja lipasongelmia on, ja vain 12 kuulaa imee. Maruin hop upilliset imee 22 - 30 kuulaa, riippuen asetyypistä, (pistooli of course.)

Äänestä

maruin hop up glock 17 o just hyvä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sjhdhfhf kirjoitti:

Kertokaa mulle, mikä on hyvä ase aloittelijalle hintaluokassa 0-50 euroa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu