Sampon etuhampaat

Tässä katsellut eilisestä BB:tä ja Sampon hampaista ollut puhetta. Näyttää kyllä siltä, että Sampolla on etuhampaat nastat. Katsokaapa tarkemmin. Siksi näyttää hieman omituisilta. Varmaan kun raikulipoika on, niin menettänyt hampaansa jossakin vaiheessa.
2314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

rumat on etuhampaat ja näyttää tosiaan sille et on tekohampaat edessä.

Äänestä

Ennen kisan alkua luin lehdestä pre-tietoa kisaajista ja kuulin et kaveri on parikymppinen kauppis-opiskelija nuorimies stadista ja odotukset olivat hänen suhteensa suht korkeella mut petyin pahasti... Jo se alkuesittäytyminen siinä sisääntulon yhteydessä oli niin häpeällinen/myötähäpeällinen kokemus että vaihdoin itseasiassa kanavaa ja palasin ruudulle minuutti kaks myöhemmin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nastahampaat kirjoitti:

Tässä katsellut eilisestä BB:tä ja Sampon hampaista ollut puhetta. Näyttää kyllä siltä, että Sampolla on etuhampaat nastat. Katsokaapa tarkemmin. Siksi näyttää hieman omituisilta. Varmaan kun raikulipoika on, niin menettänyt hampaansa jossakin vaiheessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu