SEKSIKÄS ASO!

Tulikuuma Aso ajelee Porchella

http://irc-galleria.net/view.php?nick=lampi_&image_id=105707350

Aika rautaa tämä tyyppi!!
15500
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

*tirsk*

Äänestä

haihtui välittömästi kun kaveri avasi suunsa. Jätkän ego romuttui täydellisesti pienen homoepäilyn vuoksi.

"Jos ma nuppi mun kylmakarva ei se vittu te musta jotai vitu homoa! Tai jos ma ajan mun rinta- ja selkakärva... Ma ole ihan tauspaine hetero, pärkkele-saatana! Ma pida vaa huali mun itesta! Hälvetti! Ma olen hetero, tajuaks te?! Iha varmala ole! Miehine miesten mies, tooossimies!"

Äänestä
  • Onhan Aso ihan heteron näköinenkin. Ja asioista on sanottava suoraan, eikä seläntakana.

    Äänestä

  • Toivottavasti ainakaan

    Äänestä

  • Aso on niin selvä piilohomo, joka ei uskalla myöntää ees itelleen et se on vähintäänkin bi. Tollanen liiallinen homojen kieltäminen ja oman heterouden korostaminen vaan lisää epäilyjä siitä että toi ukko ei todellakaan oo 100% hetero! Ja täyspäisyydestäkin se on hälyttävän kaukana.. En koskis pitkällä tikullakaan tollaseen tyyppiin vaikka ois viimenen mies maan päällä! Tuntuu niin itseriittoiselta ja ärsyttävältä pätijältä, että toivottavasti putoo ensimmäisenä koko talosta!

    Äänestä

" olen kusipää, haluan vain panna kaikkia naisia, ei haittaa vaikka olisin varattu..."

juuh. go go Aso. Toivottavasti ekana ulkona

Äänestä

Ihan kiva homokuva.

Äänestä
  • ei oo muuta seksikästä kuin kotimaa.. :D

    Äänestä

Täys pelle koko poika.

Äänestä
  • Uskomattoman komea ja hänellä on upeat raamit. Siinä on suomipojalla kateuden aihetta kerrakseen.

    Äänestä

  • Likat kirjoitti:

    Uskomattoman komea ja hänellä on upeat raamit. Siinä on suomipojalla kateuden aihetta kerrakseen.

    Heppuhan on oikea pätkä ja korvien välissä ei yhtään mitään.

    Äänestä

  • 171 cm??? kirjoitti:

    Heppuhan on oikea pätkä ja korvien välissä ei yhtään mitään.

    Tuossa on juuri ne mitä nykypäivän naiset arvostaa miehessä :)

    Äänestä

  • sdgdgsd kirjoitti:

    Tuossa on juuri ne mitä nykypäivän naiset arvostaa miehessä :)

    Paljon ihanampaa on halia komeaa urosta, kuin kaljalle sekä tupakalle haisevaa suupalttia. Miehen pitää osata myös puhua järkeviä pussaamisen lisäksi.

    Äänestä

Miten voi ollakin noin hyvän näköinen mies?

Äänestä

Tällainen vanha homohönttikin ihan kiihottuu noin seksuaalisesta suuntautumisestaan epävarmana olevasta homomiehestä!

Edes nuo talon julkihomomiehet ei ole niin ihquja homppelipoikia kuin seksikäs höpsöttelijähinttapuli Aso.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aso fani kirjoitti:

Tulikuuma Aso ajelee Porchella

http://irc-galleria.net/view.php?nick=lampi_&image_id=105707350

Aika rautaa tämä tyyppi!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu