Tulikuuma Aso ajelee Porchella
http://irc-galleria.net/view.php?nick=lampi_&image_id=105707350
Aika rautaa tämä tyyppi!!
http://irc-galleria.net/view.php?nick=lampi_&image_id=105707350
Aika rautaa tämä tyyppi!!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
*tirsk*
haihtui välittömästi kun kaveri avasi suunsa. Jätkän ego romuttui täydellisesti pienen homoepäilyn vuoksi.
"Jos ma nuppi mun kylmakarva ei se vittu te musta jotai vitu homoa! Tai jos ma ajan mun rinta- ja selkakärva... Ma ole ihan tauspaine hetero, pärkkele-saatana! Ma pida vaa huali mun itesta! Hälvetti! Ma olen hetero, tajuaks te?! Iha varmala ole! Miehine miesten mies, tooossimies!"
Onhan Aso ihan heteron näköinenkin. Ja asioista on sanottava suoraan, eikä seläntakana.
Toivottavasti ainakaan
Aso on niin selvä piilohomo, joka ei uskalla myöntää ees itelleen et se on vähintäänkin bi. Tollanen liiallinen homojen kieltäminen ja oman heterouden korostaminen vaan lisää epäilyjä siitä että toi ukko ei todellakaan oo 100% hetero! Ja täyspäisyydestäkin se on hälyttävän kaukana.. En koskis pitkällä tikullakaan tollaseen tyyppiin vaikka ois viimenen mies maan päällä! Tuntuu niin itseriittoiselta ja ärsyttävältä pätijältä, että toivottavasti putoo ensimmäisenä koko talosta!
" olen kusipää, haluan vain panna kaikkia naisia, ei haittaa vaikka olisin varattu..."
juuh. go go Aso. Toivottavasti ekana ulkona
Ihan kiva homokuva.
ei oo muuta seksikästä kuin kotimaa.. :D
Täys pelle koko poika.
Uskomattoman komea ja hänellä on upeat raamit. Siinä on suomipojalla kateuden aihetta kerrakseen.
Heppuhan on oikea pätkä ja korvien välissä ei yhtään mitään.
Tuossa on juuri ne mitä nykypäivän naiset arvostaa miehessä :)
Paljon ihanampaa on halia komeaa urosta, kuin kaljalle sekä tupakalle haisevaa suupalttia. Miehen pitää osata myös puhua järkeviä pussaamisen lisäksi.
Miten voi ollakin noin hyvän näköinen mies?
Tällainen vanha homohönttikin ihan kiihottuu noin seksuaalisesta suuntautumisestaan epävarmana olevasta homomiehestä!
Edes nuo talon julkihomomiehet ei ole niin ihquja homppelipoikia kuin seksikäs höpsöttelijähinttapuli Aso.