Kuvauskeikka rumalle, lihavalle ja vaikkapa iäkkäämmällekin naiselle, joka on sinut itsensä ja ulkonäkönsä kanssa.
Nuoria, hoikkia ja nättejä on kuvattu jo tarpeeksi, nyt on aika lajentaa kuvavalikoimaa tavallisten ihmisten suuntaan.
Vain siistejä taidekuvia, ei aikuisviihdettä.
Paikka pääkaupunkiseutu, kuvia ei julkaista muualla kuin ulkomaisissa näyttelyissä.
Palkkio sopimuksen mukaan, lisätiedot yms. maililla.
Roskapostin välttämiseksi lisään tähän piakkoin numeron, johon voi lähettää mailiosoitteen tekstarilla.
Nuoria, hoikkia ja nättejä on kuvattu jo tarpeeksi, nyt on aika lajentaa kuvavalikoimaa tavallisten ihmisten suuntaan.
Vain siistejä taidekuvia, ei aikuisviihdettä.
Paikka pääkaupunkiseutu, kuvia ei julkaista muualla kuin ulkomaisissa näyttelyissä.
Palkkio sopimuksen mukaan, lisätiedot yms. maililla.
Roskapostin välttämiseksi lisään tähän piakkoin numeron, johon voi lähettää mailiosoitteen tekstarilla.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Heip!
Rumuus on katsojan silmissä kuin myös kauneus!! Olen 42 nainen jota toinen pitää kauniina ja toinen löytää jotain häiritsevää kasvoista.
Hieno veto ja olisin valmis kuvattavaksi mut en asu pääkaupunkiseudulla!
Siis ei pottunenä tai jotain muuta aivan hurjaa:) Minulla on silmät vähän erikoiset...toinen on elottomampi.Elikkä kattelen hiukan kieroon:)
että 'jokainen ihminen on laulun arvoinen', ja kuvankin. Meikillä, valaistuksella ja ammattitaidolla saadaan tyylikkäitä kuvia kenestä hyvänsä. Mikään fyysinen puute tai erikoisuus ei ole este, jalkapuoli soveltuu malliksi siinä kuin silmäpuolikin.
No, kaikki kiinnostuneet, laittakaa tekstarilla sähköpostiosoite lisätietoja varten numeroon 040 3675328.
niin ulkoisesti kuin sisäisestikin - ajan hampaan ja väärien elämäntapojen kaluama. Mutta mikäs se tarjottu mallina olo oikein olisi puuhiaan?
Toimittelen lisätietoja kaikille y.o. numeroon tekstarilla mailiosoitteen lähettäneille.... roskaposti haittaa sen verran, etten laita mailiosoitetta tänne. Pistäkää tekstareita tulemaan, kaikki kiinnostuneet.
Piruitte, nimimerkkisi viittaa kyllä siihen suuntaan, että olet ollut kuvauksissa jo tammikuussa..... jos ei ihan niin nuorien, niin ainakin hoikkien ja nättien ryhmään kuuluvana... :)
Yhteydenottoja on tullut, ja pari kuvaustakin järjestynyt. Mallit ovat kuitenkin edelleen melko lailla nätin puoleisia :) Tietysti, katsojan silmässähän se kauneus on.
Kysellään nyt kummiskin, eikö itseensä luottavia, omaan olemukseensa tyytyväisiä naishenkilöitä vielä löytyisi? Vanhempia, pulskempiakin (XL-kin on kaunista :) Muutenkin kaipaillaan nyt sellaisia, joita ehkä ei H&M:n mainoksessa näkyisi....
Niin, laittakaa siis tekstarilla sähköpostiosoite lisätietoja varten numeroon 040 3675328.
on rumaa. Itse olen itsevarma nainen. Kokoa ylhäällä M ja alhaalla Xl leveällä lantiolla varustettuna. Löytyy selluliittiä näkyvästi ja maha pömpöttää, mutta eipä menoa haittaa:D.
Asustelen ikävä kyllä turussa.
Turustahan tulee juna puoleentoista tuntiin pääkaupunkiin, eihän siinä ongelmaa... :)
Olen ruma nainen ja on vaikea saada seurustelukumppania.
Yleensä aina kun menen kapakkaan saan sieltä panoseuraa ja useimmat ovat naimisissa olevia miehiä.
Käy se näinkin.
Olen romuluinen lihava isomahainen 63v mökin akka. Suonikohjuja on vaikka mulle jakaa ja elopainoa 163 kg vaikka olen vain 165 cm pitkä. Hiukset ovat harvat ja pitkät, iho täynnä ryppyjä ja luomia. Olen suoraan sanoen aika kuvottavan näköinen eikä kukaan katso minua silmiin. Alkoholiongelma on nyt ohi jotensakin mutta kun olen juonut 37 vuotta niin se näkyy kasvojen pöhöttymisinä.
Tuon mökin akan kyllä haluisin vaimokseni.
T: 23v adonis
siitä mökin akasta olisi tässä kyse. Laittelepa viestiä tai mailiosoitetta, niin katsotaan mahdollisuuksia ;)
täällä olisin kiinnostunut.. laitatko lisätietoja [email protected]
jos siis vielä etsitte... täällä xl-nuori nainen, hyvällä itseluottamuksella varustettuna..
Olenn rintav 54v ,vartaloni on kurvikas, olen normaalipainoinen. Olisin kiinnostunut
meiliosoitteesi jäi puuttumaan
Mitään takeita ei ole että palkkaa maksetaan tai ainakaan sovitusti, ja pornoa siellä halutaan kuvata ja sitä kyllä levitetään mihin vain saadaan menemään, ei puhettakaan mistään näyttelyistä. Oikeampi kysymys olisi ollut "kuka suostuu naimaan rahasta kanssani ja käykö satanen". Halukkaita tuntuu aina löytyvän.
Vieläkö tämä on toiminnassa?
on on... senkin läski rumilus...