intohimoa? Kaipaa vain toisen kosketusta? Jos saisi yhden yön viettää hänen kanssaan menisikö tunne ohi?
Onko tämä vain fyysistä
halukas-
7378
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tietää kokeilematta? Tai voit tietääkin! Netti lakkasi toimimasta joten lähden tekemään lisää velkaa:) nyt kännykkä taas nettinä. Aika pakkomielle tullut näistä sivuista, vai mitä? Kuin hengen ravintoa! Jään odottamaan elämän yllätyksiä:) sillä koskaan ei saa sanoa ei koskaan!
johtuu, että nämä ei aina toimi kännykällä? Outoa..
Ei mene vaan tulee enemmän intoa...
ehdottomasti kokeilla, sillä ethän muuten tiedä onko se ohimenevää,vaikkakin
minun pitäisi myös kokeilla samaa:) en usko, että olisi vain pelkkää intohimoa..tiedä sitten.
nämä! Olen uskotellut itselleni että kaikki tää on vaan fyysistä ja menee ajallaan ohi...vaan tuntuu että pahenee vain *huokaus*
No siitä fysiikastahan kaikki alkaa joka tapauksessa. :D Mutta en minä ainakaan jaksaisi jatkaa sitäkään jos vastapuoli ei miellyttäisi ihmisenä muutenkin. Jos ei synkkaa, niin ei synkkaa sängyssäkään lopulta. Paha vaan, että häntä en koskaan saa omakseni. (syvä huokaus)
Miksi ajattelet ettet saisi häntä omaksesi? Onko hän varattu?