ihan oikeesti välitän susta. Mä tiedän, että sullakin on ollut raskasta ja olet sydämellinen ihminen. Koitan nähdä sen sydämellisyyden sinussa. Anteeksi jos olen kirjoittanut täälä ilkeitä viestejä, mutta minuun sattui sinun tekosi irl. Oikeuttaako se sitten... en tiedä. Puuh... tämä nyt kuitenkin sulle. *kyynel silmässä*
En vaan kykene vihaamaan sinua, älä sinäkään vihaa minua?
http://www.youtube.com/watch?v=6uB4lT5CblA
En vaan kykene vihaamaan sinua, älä sinäkään vihaa minua?
http://www.youtube.com/watch?v=6uB4lT5CblA
Vastaukset 10
Vanhimmat
ali baba täsä hei sinä tykätä minu paska ruskea silmä tuijotta sinun paskaista ruskea persesilmää? minä teke sinule hyvä kebab ja sinä levitä haara
kuluttaa tyhjää aikaansa siellä?
raakkuu loputtomiin. (m) -> (m) . Mistäpäin tuulee?
tuskin mulle kuitenkaan. Kerro nyt jotain hänestä. Sellaista, jonka hän
vain tunnistaa. Mä en usko häntä loukanneeni. Toivon ainakin etten.
ainakaan en ymmärrä mitä se olisi.
kirjottaa tänne tälläsiä mitä joku voi luulla minun kirjottamaksi. Minun tarkoittama "Ali" ei ole tehnyt varsinaisesti mitään ilkeää mulle irl. ja juteltukin ollaan ihan sovussa. Enkä myöskään itse ole kirjoittanut ilkeyksiä tänne palstalle ja enää en kirjoita juuri mitään muutenkaan.
edelliset Ali- aloitukset?
Kummastelin jo toissa päivänä erästä aloitusta, siinä oli ihan eri sävy kuin niissä aiemmissa. Joskus jopa onnistuin samaistamaan itseni Aliin, mutta näistä paheksuvista en vain kertakaikkisesti pysty tunnistamaan itteeni. En ole tietoisesti satuttanut ketään.
kirjoittanut niistä yhtäkään, vaikka eräs "Ali" kauan onkin mielessäni ollut, mutta me ollaan kyllä juteltu ja selvitelty asioita jo kahdestaankin. Ja toisaalta... eihän hän omien sanojensa mukaan edes käy täällä palstoilla.
höpsö:)
kumpaa sukupuolta ja kumpaa sä?
Ja säkin taidat olla vähän höpsö ;)
kiva:´) ja joskus vähän mua järkevämpi ja joskus taas hölmömpi.