BANAANIVENEAJELU

onko marmariksessa mahdollista päästä banaaniveneajelulle? mistäköhän paikasta sinne pääsee ja paljonkohan maksaa? kellään kokemuksia?
3470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

10-15€/ n.30 turkin liiraa.on niitä sea sport kojuja tiuhaan kysyy vaan ja kyytiin.

Äänestä

Mene Alin veneretkelle, niin pääset banaani veneeseen edullisesti. Ite ainakin maksoin vain 10 liiraa.

Äänestä

Pitkin rantaa on pieniä kojuja, joista saa ostaa erilaisia vesiurheilupalveluja, mm. banaaniveneajeluita. Ja kaikilla veneretkillä on pysähdyspaikalla tarjolla niitä myöskin, kuten täällä jo kerrottiinkin:)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


mo o oona kirjoitti:

onko marmariksessa mahdollista päästä banaaniveneajelulle? mistäköhän paikasta sinne pääsee ja paljonkohan maksaa? kellään kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu