Olkaa avuksi; allekirjoittakaa adressi

miiirak

Hei kaikki rakkaat ihmiset, jotka ovat uskaltaneet viestin avata.
Nyt olisi sellainen juttu, että Uniklubin seuraavat s-keikat ovat vasta marraskuussa. Me aateltiin tosissaan tehdä kaikkemme, jotta ennen sitä tulisi keikkoja.

Eli, nyt kerätään adressiin nimiä, ja jos niitä tulee tarpeeksi niin adressi lähetetään keikkajärjestäjille keikkamyyjälle vahvistamaan, että oikeasti porukkaa kiinnostaa. Olen jo meilannut keikkamyyjälle ja hän sanoi, että keikan järjestäjiin kannattaa ottaa yhteyttä.

Jos siis haluatte olla avuksi ja saada monen fanin minun lisäkseni iloiseksi, niin tehkää alle parin minuutin hyvä työ ja allekirjoittakaa seuraava adressi:
http://www.adressit.com/uniklubiskeikka

Ne jotka vaivautuu, niin kiitos aivan hirveästi! Jos asia kiinnostaa enemmänkin, niin linkkiä saa mainostaa tutuille ja tutun tutuille. Tää on oikeesti monelle tärkee juttu, kolme kuukautta on pitkä aika.

1

1840

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna niin nättinä Amsterdamin Business Foorumilla

      Upeasti edustaa taas Suomea ulkomailla meidän kansainvälinen superstaramme. Miksei persuilla ole ketään siedettävän näk
      Maailman menoa
      54
      7752
    2. Juuri nyt! Parturi bongattu Sannan seurassa!

      🌐 Breking News 📢 🗞️ 🆕 Kaksikko bongattu Suomen Helsingin Töölöstä. Kyllä. Sieltä samasta Töölöstä, josta kuppakin
      Maailman menoa
      20
      7364
    3. Sofia Virran pahoinpitelyä puolustetaan netissä

      HS soitti Virran pahoinpitelyä puolustaneille https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011516353.html
      Maailman menoa
      171
      6911
    4. Työeläkkeiden maksaminen on lopetettava

      Suomen talous on palkansaajien vuosikausia heikentyneen ostovoiman vuoksi niin kuralla, että palkkasumman jakamisessa ta
      Maailman menoa
      53
      6742
    5. Purra tekee hyvää työtä, me suomalaiset haluamme että hän jatkaa myös

      seuraavan hallituksen valtiovarainministerinä. Kovina aikoina pitää olla kova.
      Maailman menoa
      42
      5751
    6. Koska Minja Koskela ja Sofia Virta kääntyy islamiin?

      Sekä vihreät että vasurit selvästi pitävät islamista ja muslimeista, varsinkin naiset, joten voidaan olettaaa että nuo k
      Maailman menoa
      76
      5720
    7. Ratkaisujen tarjoamisen sijaan SDP on keskittynyt levittämään väärää tietoa

      Kokoomuksen kansanedustaja Martin Paasi on turhautunut eduskunnassa käytävään salikeskusteluun. Hän kertoo, miksi. – Ko
      Maailman menoa
      101
      5476
    8. Persut ne lomailee veronmaksajien piikkiin

      Nämä rötösherrat kyllä putoavat onneksi eduskunnasta. Ja kuten Marin maksoi aamupalansa, niin nämä reissut pitää periä m
      Maailman menoa
      24
      3175
    9. Minne haluaisit

      päästä kaivattusi kanssa ensimmäiselle yhteiselle matkalle?
      Ikävä
      50
      876
    10. Näytit tosi hyvältä

      Myös uudella tyylillä. 😊
      Ikävä
      59
      855
    Aihe