Mitäs nyt taas

Kotkan saarella, onko taas puukotus vaiko palaako jossain?
6130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ainakin tilannehuoneen mukaan? Tai ainakin hälytyksiä.

Äänestä

hälytyskartan mukaan keskisuuri tulipalo, yritin paikallistaa, johonkin kymenlaaksonkatu-kaivokatu akseli??

Äänestä
  • karhulassa ainakin menee paloautoja pajamäenkatua pitkin. Liekkö raitilla palaa joku?

    Äänestä

Isännänraitille päin.

Äänestä
  • Pari paloa klo 22.aikaan, kolmas oli pelkkä hälytys, jossa ei todettu paloa..

    Äänestä

  • Puuronkeiton kirjoitti:

    Pari paloa klo 22.aikaan, kolmas oli pelkkä hälytys, jossa ei todettu paloa..

    Ei varsinaista paloa, eikä toisessakaan kohteessa paloa, eikä kolmannessakaan.
    Kaikki siis valtakunnassa hyvin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kun piipaat menee kirjoitti:

Kotkan saarella, onko taas puukotus vaiko palaako jossain?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu