sama

Miksi nämä kiala viulun tapaiset häiriköt ja vastaavat saavat jatkaa tällä palstalla, hetken jo näytti, että tilanne korjautui, mutta ei, sama terrorisointi jatkuu. Onko tämä palsta tarkoitettu kian omistajien ajatusten vaihtoon, vai kian omistajien parjausta varten.
2122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen monta kertaa ollut aikeissa laittaa noottia sinne päin, mutta se on vain jäänyt. Nyt kun näin sun kirjotuksen ajattelin että kirjoittamaan. sulla oli asiallinen viesti, koska nämä häiriköt pilaavat tämän palstan, ei viitsi lukea riitelystä kia vai tojota. Kun nämä ressukat edes tietaisivät mistä puhuvät, olisi jotenkin ymmärrettävää. ensin haukutaan kia kommaripaskaksi on totta,että johtokunnassa on venäisiäkorkeilla paikoilla. MUTTA TEHDÄÄN TAI KOOTAAN JOTKUT IGLU TOJOT JA JOKU TOINENKIN VENÄJÄLLÄ. KIA ON ERITTÄIN SOPIVA AUTO . MiIKÄ
tarkoitus teillä epäilen että onko teillä edes autoa ollenkaan, koska muuten pilaatte muiden ihmisten keskusteluja, kysymyksiä. vielä nämä toisen firman ns. automiehet pitävät kauhean rutinan auton takuusta, no ymmärtäähän sen, jos itsellä on 20v. vanha corolla pihassa,sitä ei meinaa päänuppi oikein sulattaa, että 7vuotta ja puskurista puskuriin. maksaa jokainen auton huolto maksaa ei taida ihan ilmaisia ne tojotan huollotkaan olla. lopuksi vaimoni on ajanut kia riolla vm 08 nyt 48,000km ei mitään vikaa itse ajoin cerato dieselillä 189,000km 3kertaa käytin deltassa loistavia.HUOMENNA SAAN PROCEEDIN 1,6. MINULLA ON OLLUT ERIMERKKISIÄ AUTOJA PALJON HUOM EN OLE AUTOKAUPPIAS. tätä kirjoittaessani tuli mieleen ,esin jos jollakin on epätietoa jostakin asiasta hän luulee saavansa tältä palstalta apua kysymyksiinsä se olisi minun mielestäni tarkoitus. terveiset kaikille roki

Äänestä
  • Näissä autojutuissa ei toimi suomalainen sananparsi: "Kel onni on se onnen kätketöön". Päin vastoin mielellään kukin parustelemme itsellemme ja muille miksi juuri tähän tuotteeseen olemma rahat lykänneet ja sen ajokiksi vallinneet. Kia Ceed ja edellinen Cerato malli ovat hyvin uutena merkkinä lunastaneet paikkansa edullisena käyttöautona Suomessa. Ja onhan Ceed myös näppärän näköinen auto luokassaan. Jos ja kun vielä uuden ceedin "mittarina" näillä juttusivuilla käytetään naapurin poikien "vanhaa corollan rotteloa" niin kyllähän se tunnetta uutuuden hyvyydestä ja itsetuntoakin tukee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jatkuu taas kirjoitti:

Miksi nämä kiala viulun tapaiset häiriköt ja vastaavat saavat jatkaa tällä palstalla, hetken jo näytti, että tilanne korjautui, mutta ei, sama terrorisointi jatkuu. Onko tämä palsta tarkoitettu kian omistajien ajatusten vaihtoon, vai kian omistajien parjausta varten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu