chrysler neon

kertokaas viisaammat mitä öljyä neoniin kannattaa laittaa
41078
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sinne laittaa? sellaista mikä täyttää vaatimukset sitä varmaan kannattaisi laittaa. ja mikä talven tullen ei heti jähmety. eli mieluusti 10w tai parempi.

Äänestä
  • 5w40 on hyvä arvaus kaikkiin bensa-autoihin, joista manuaali hukassa. Mikä ettei 0w40 myös jos rahaa riittää.

    Äänestä

on mainittu öljysuositukset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


öljy...... kirjoitti:

kertokaas viisaammat mitä öljyä neoniin kannattaa laittaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu