Rakkautta se on, piru vie!

Menin sitten rakastumaan.
3786
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ihastumaan menin minäkin
...mutta varattuun poikaseen!

Äänestä

ei kannattaisi rakastua!! se tekee ihmisen ihan hulluks... mut onnee sulle:)

Äänestä

no onneksi olkoon sinulle!toivottavasti tunne on molemmin puolista!itse luulin olevani rakastunut oikeeseen mieheen mutta se olikin vain valetta.. muista vain silloin osaa rakastaa kun on ensin oppinnut rakastamaan itseänsä?!? mutta hyvät jatkot ja onnea

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Poikanen kirjoitti:

Menin sitten rakastumaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu