HUONOT TYÖAJAT, PELKKÄÄ TISKAAMISTA JA SURKEA PALKKA, KANNATAN ALAN VAIHTOA ..
Catering on PERSEESTÄ!
osteriossilossi
3
598
Vastaukset
- obbiligga
Nyt 12 vuotta catering alan hommia tehneenä voin sanoa, että olen samaa mieltä. Työajat kusee ja homma rupee tympimään, itsekkin harkinnut töiden vaihtamista.
- Keittiön suurmestari
No niin lusmut, lahjattomat ja tykinruoka. Poistukaa alalta niin saadaan alalla pysymään joku roti ja itsekunnioitus.
- B.M
Hmm veikkaanpa vain että menin ihan paskana muutenkin työhön kun tuolta kuulostat. Koitapa toista paikkaa ja kai tiesit mitä olit opiskelemassa kun tämän valitsit.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021062- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658