Mitä tapahtuu Helvetin Enkeleitten baarissa....

Kyttiä luotiliivit päällä joka puolella!!!
71619
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

mitäköhän siellä...

Äänestä

Viisi porsasta marssi jauhot suussa kakkua syömään!

Äänestä
  • VIISI ISOA SIAN RUOHOA KELLARISSA!

    Äänestä

kellarikerroksessa, joku etsintä kuulutettu henkilö.....

Äänestä

hei nyt riihimäkeläiset rupekaa nyt hyväänsä aikaan myymään taloja kun tääl ei ookku alle 40 taloa mynnissä ite oon kolunnut kaikki 100000e-150000e hintaiset talot läpi riksussa ja ei vieläkään mitään.
varteen otettavaa joku suht ok kunnossa oleva rintamamiestalokin niin voih...
semmoinen joka on betoni pohjalla eli alakerta voi myös olla avo ullakko ja rempattavaa myös voi olla.
ja taantuma selitykset on hölynpölyä.
nyt ostoksille meinaan ens vuoden alussa korot lähtee nousuun

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iso Arskaaa kirjoitti:

Kyttiä luotiliivit päällä joka puolella!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu