On vittumiasen isopäinen vesipää jolla tuntuu olevan todella paha puhevika. Mikä on jari tervon pääkallon ympärysmitta no oikea vastaus on tietenkin Päiväntasaaja. miksi tervolla on herneenkokoiset aivot, no siksi koska ne on turvonnu, miks ne on turvonnu, no siks koska se on saanu niin paljon turpaas. Olipa kerran jari tervo joka oli homoseksuaali, no hän lähti etsimään seksikumppania ja päätyi hautausmaalle, siellä hän meni isänsä haudalla ja sanoi tulisitko runkkaamaan minua?
jari tervo
Kari Pervo
3145
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kerrankin kirja, jossa tykitetään, kunnolla eikä mitään NÖSSÖÖ plää plää plää Soffi kamaa.
Tervon kirjan voisin jopa ostaa, mutta siinä on pikkasen tai liikaa Tervo "lisää" hinnassa. Ehkä sitten äänikirjana, niin ei tarvii lukee itte. Tervo on mun mielestä lähes ainut JULKKIS kirjailia, joka on oikeesti kirjottanut jotain fiksua. Äkkisältään ei tuu mieleen muita.
Toivottavasti myy kunnolla ja Jari saa pikkasen parempaa makkaraa leivänpäälle :)
yhtään kirjaa. Et Tervon etkä muiden.
Se selvisi hyvin jutustasi.
Jari Tervo kärsii varmaan jonkinlaisesta alemmuuskompleksista. Näin naisena sanon, että jos pitäisi valita pitkän, komean Vanhasen ja ruman, pienen ja paksun Tervon välillä, valinta osuisi ilman muuta Vanhaseen. Varmasti naiset eivät juurikaan ole Tervoa piirittäneet.