Onko touhuissasi mitään järkeä kun "kaahailet" mönkkärillä 1-2 lasta kyydissä ja KAIKKI ILMAN KYPÄRÄÄ.Voisit vaikka seuraavissa"seuroissa" järjestää keräyksen että saisitte ne hommattua,olet kyllä ÄÄLIÖ ISÄ.Ei minkäänlaista vastuuntuntoa ja mietippä millaisen esimerkin annat muille,on meillä muilla selittäminen omille lapsille et miksi emme aja samalla lailla "laittomasti".AMMU ITSESI
Sinä idiootti isä
Lopeta jo
9907
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Mitä 2 lasta ja vaimo meinaavat siihen kun isä AMPUU aivonsa keittiön seinälle?
Ajattele nyt hiukan mitä puhut..
Mutta sittenpähän omat lapsesi voivat kysellä myös sinulta että koskas
MEIDÄN ISÄ AMPUU omat aivonsa seinälle kun se oli sille
naapurin ISÄLLEKKIN ihan oikein? :D
Missäpäin tämä lahopää ajeli? On kyllä todella typerää touhua,ajais yksikseen vaikka seinään mutta viattomat lapset kyydissä liekkö omia vai muitten? ei hyvää päivää
löytyy halkokarilta.kaikki saatanan nuijat tulee sieltä.on huumeita,on huoria ja avo-pää kuskeja.pitäis aidata koko alue.
ei ole kauaa,kun rakastelin perheellistä naista siellä.tämä monen lapsen äiti kertoi vasta yhdynnän päätteeksi olevansa naimisissa,ja omaavansa monta lasta.kysynpä vaan,olisinko suostunut pylly seksiin (anaali-seksi),jos olisin tämän tiennyt ? mitähän talon isäntä lasten kanssa olisi tuuminut kotiin tulessaan,kun vieraan miehen penis sojottaa äidin pyllyn reiässä.kiitos ja anteeksi.
erityisesti kirkonkylällä ja alikylällä tiettyjen perheiden isät täysi'ä ääliöitä.onnellinen ilme kasvoilla ajetaan laittomalla mönkijällä keskellä kylää 1-2 lasta kyydissä IÄLTÄNSÄ 1-5 VUOTTA.ja mitä isät edellä niin lapset perässä..eli näiden idioottien varttuneemmat lapset - 10 vuotta ajelevat autoilla traktoreill mönkijöillä mopoilla yö ja päivä kaudet ympäri kylää..kun eivät vain ajais ketään hengiltä no jospa sitten heräävät..
vastaista, todellakaan ei mikään etevä veto, harkintaa kuohuksissa olevaan mielentilaan. Ei ole järkevää kaahailu millään muotoa, vaan tarkoitatko kovaa ääntä,nopeutta,keulimista,vaiko jotain muuta uhkaavaa tilannetta. Tämä osuu väärinymmärrettynä meihin muihinkin arvomönkkärin omistajiin, eihän vaan kateus ole syy, eihän. Uskomatonta kyllä kypärät ja turvavyöt unotuvat muiltakin kuin upeasti pukeutuvalta vähemmistökansalta.
Siis,että joku kajehtii jos joku kuskaa pikkulapsia mönkijällä,vauhdikkaasti ja ilman kypäriä ?
oletpa typerä kommenteissasi..kateus??!! mistä ja miksi..mees ny sinäki levähtään. mikäs mittari se mönkijä on..
Olipas ilkeä avaus