Partypoker tili

Temeus

Loin tilin Partypokeriin vuosi sitten ilman mitään bonuksia, koska tarkoitus oli pelata vain leikkirahalla. Nyt tekis mieli aloittaa oikealla rahalla, mutta en viittis vaan siirtää rahaa tilille ja aloittaa pelaamisen. Menisi hyvät bonusrahat hukkaan. Nyt sitten pitäisi saada PP:hen uusi tili bonusten kera, mutta sehän ei taas onnistu ilman vanhan poistamista. Joten kysymys kuuluu, miten voin poistaa partypoker tilini vai onko mahdollista saada bonukset jo valmiina olevalle tilille?

4

632

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • partyplayer

      joo jos et ole vielä tallettanut sinne niin käytä vaan deposit koodia jonka löydät heidän kotisivulta.

    • eri verkot

      Sama ongelma oli itsellänikin... Et saa muuta kuin talletusbonuksen joka on yleensä "heikkoa tasoa". Sen takia suosittelen noudattamaan näitä ohjeita. Tiliä eivät poista ihan "helpolla".... Kannattaa kokeilla eri pokeriverkkoja. Party poker on yksi mutta sen lisäksi on useita muitakin boss, Ongame, Merge, ipoker jne... Kannattaa valita se mikä itselleen sopii parhaiten.

      http://keskustelu.suomi24.fi/node/8446431

    • spämmi-linkittäjät pois täältä

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ihana on nähdä edes ohimennen

      Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su
      Ikävä
      154
      8546
    2. ymmärrätkö miksi minua sattui?

      Vinkki, jätit tekemättä jotain.
      Ikävä
      66
      4744
    3. Mies, mua jotenkin kiinnostaa

      Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?
      Ikävä
      148
      4448
    4. Aamu on aina iltaa viisaampi.

      Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene
      Ikävä
      23
      3972
    5. Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt

      Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko
      Ikävä
      35
      3513
    6. Moi kuumis.

      Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.
      Ikävä
      42
      3500
    7. Saattaisimme olla yhdessä

      Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla
      Ikävä
      38
      3388
    8. Miten hyvin tunnet kaivattusi?

      Mikä hänessä kiehtoo? Asiallisia vastauksia kiitos. 🙋🏻‍♂️
      Ikävä
      48
      3143
    9. Milloin olisi sinun ja kaivattusi

      Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?
      Ikävä
      42
      2901
    10. Oletko joutunut kestämään

      Mitä olet eniten joutunut kestämään?
      Ikävä
      49
      2654
    Aihe