Mussuliini~Pussuliini ¤~`

Palsta on ihan tyhmä kun täällä on nää kaikki uudistukset ja ropottien rajottimet: Miksei roboteillakin ole oikeutta rakkauteen? {Kuhan kirjotan jotain soopaa.}
Kaikki tulee tirkistelemään ja valittelemaan meidän parisuhteest - pitäskö siirtyä reaalimaailmaan?
4223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mä olen aika yksityinen kulkija ja näin julkinen suhde on mulle ihan liikaa. Jos sä vielä musta tykkäät niin mielummin ihan sun kanssa vaan katselisin tähtiä. :/ ...mut jos sulla täytyy aina olla yleisö...

Äänestä

Realin kannattajiksi.

nimim. Syksyllä sylikkäin

Äänestä

jäänyt vielä vierelleni..

Äänestä

ihan oikea paikka suhteenhoitoon. Loppuu valittelu, narinat ja puheenaiheetkin..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yöKukkasi*' kirjoitti:

Palsta on ihan tyhmä kun täällä on nää kaikki uudistukset ja ropottien rajottimet: Miksei roboteillakin ole oikeutta rakkauteen? {Kuhan kirjotan jotain soopaa.}
Kaikki tulee tirkistelemään ja valittelemaan meidän parisuhteest - pitäskö siirtyä reaalimaailmaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu