Onneksi en hommannut tällä kaudella 24/7. Kahdella viime kaudella se on ollut. Tällä kaudella meno näyttää niin tylsältä ettei edes iltalähetyksiä meinaa viitsiä katsoa. Luuleeko noi oikeesti että ihmiset haluaa katsoa itkeviä ja huonotuulisia ihmisiä jossain slummissa, tai tappeluja turhista asioista.
Itselleni parhaita muistoja bb:ssä ovat olleet ne hauskat jutut, kun asukkaillakin on ollut hauskaa, kun joku on hölmöillyt ja muut ovat nauraneet. Ja niin että asukkaiden yhteishenki on ollut hyvä.
Itselleni parhaita muistoja bb:ssä ovat olleet ne hauskat jutut, kun asukkaillakin on ollut hauskaa, kun joku on hölmöillyt ja muut ovat nauraneet. Ja niin että asukkaiden yhteishenki on ollut hyvä.
Vastaukset 5
Vanhimmat
viikkotehtäviä ei oo, kaipaan niitä ja kauppaa
13 päivää takana ja olet jo julistamassa kautta flopiksi. Ota rauhallisesti ja odota loppuun asti ennekuin tyrmäät.
Onko se hauskaa katsottavaa, kun muutama ihminen sekoilee kännipäissään?
Eiväthän ne edes ole kännissä. Kuka nyt muutamasta siideristä tai kaljasta tuolla tavalla riehaantuisi. Mietoja alkoholijuomia pitää juoda useita litroja, että sellaisesta humaltuisi.
Selvinpäin sekoilut on parhaita. Kännäämistä ja kännissä sössötystä ja paneskelua ei jaksa katsella.
Hyviä tehtäviä, hyviä keskusteluja, selvinpäin sekoilua on mukava katsoa.
ostaa pari poku DVD:tä tai VHS:ää...ei tarvii joka yö kytätä jos joku sattuu paneskelemaan...