Sami vie koko potin.

Hän on sen verran sivussa ja ottaa kantaa tarpeen tullen. Nämä homot ja muut paneskelijat savat lähteä ennen auringon laskua.
497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vähän olen ajatellut samaa joo. Sami vie koko potin Kokkolaan. Sehän on sitä paitsi varsin fiksu mies noin selvin päin - kännissä tosin täysi ääliö, mutta toivottavasti viinaa ei kovin usein virtaa siihen malliin, että pystyis vetään ittensä lähes tiedottomaan tilaan.

Äänestä
  • Voittaa joo jos ei yksi nainen sitä tyri ;D
    Tsemppiä Samille!

    Äänestä

  • Gaarlepyy kirjoitti:

    Voittaa joo jos ei yksi nainen sitä tyri ;D
    Tsemppiä Samille!

    Tarkoitatko Kätliniä?

    Äänestä

  • Kain0 kirjoitti:

    Tarkoitatko Kätliniä?

    Sami olisi jo tyrinnyt. Kätlin pitää Samia kuosissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Höhlä kirjoitti:

Hän on sen verran sivussa ja ottaa kantaa tarpeen tullen. Nämä homot ja muut paneskelijat savat lähteä ennen auringon laskua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu