Kaikki jotka seuraavat 24/7 on varmasti huomannut miten Samilla on noussut pissi päähän! Jakelee ohjeita ja on kun omistaisi koko talon! Olevinaan kuntoilee ja laulamisella hakee vaan huomiota. On niin muuttunut paratiisissa,että toivottavasti se ylimielinen kuvotus joutuu slummiin! Ei kooste kerro totuutta,mutta 24/7 kertoo paljon miten ihmiset muuttuu.. Ja samissa se näkyy parhaiten! Oksettavaa itseään esittämistä koko ajan!
Sami ylimielinen!
Slummiin!!
5153
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sami ja Kätlin hyvin yhteen. Kumpikin esittelee itseään ja haluaa huomiota.
on itsetunto kohdillaan. Tuleeko taas kateus?
Molemmat joutavat slummiin, ja seuraksi voi vielä laittaa insinöörin, Aso voi jatkaa paratiisin puolella.
sama ihana itsensä. sinä et vissiin hänen huumoria tajua.
olevinaan kuntoilee:ei kai sitä krapulapäivinä mitä aluksi ollut kuntoilla! nyt on aikaa ja urheilee se siviilissäkin. laulaa myös, mutta outoa jos ei laulaja tykkäis laulaa! ohjeita antaa toki kun joku apua tarttee mutta ei tyrkytä niitä.
mua ei haittaa vaikka suosikkini sami joutuu slummiin koska uskon hänen pärjäävän sielläkin ja olevan kunnon tsemppaaja siellä.
noussut Samilla mikään päähän, paitsi ehkä alkoholi kun sitä on;) Sami todellakin on oma ihana itsensä ja tsemppaa muita. Toki hällä on läppää heittää joka väliin ja ronskistikin välillä mut on silti hyväntahtoinen tyyppi. Ei halua kellekkään pahaa. Miehisellä tavalla ottaa tuon talon meiningin. Laulaa saa kun osaa, hyvä ääni ja pysyy nuotissa, ei nyt valiteta, monta kertaa on kuultu epävireisiä esityksiä bb:ssä niin kiva et nyt joku oikeesti osaa laulaa. Vai ollaanko nyt sit kateellisia kun on "laulaja" talossa??