enihmettele

Oli tutkimus vanhustenhoidosta, en yhtään ihmettele, se on eräässä Joensuun liitoskunnassa
kodinhoitaja palvelutalon johtajanan poliittisin perustein, vailla minkäänlaista ammattitaitoa!!!!
3151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Et sitten voinut antaa niitä tietoja. Mitä hyötyä viestistäsi on ilman tietoa minkä perusteella muut voivat toimia? Tuo on pelkkää tunteellista juoruamista, mikä synnyttää tilannetta monimutkaistavia huhuja ja valheita. Tyhmä kansa on syynä suurimpaan osaan ongelmista.

Sait kuitenkin oman tuotoksesi muiden nähtäväksi joten tärkein tavoitteesi lienee saavutettu...

Äänestä
  • enossa kai

    Äänestä

  • ddddddddddd kirjoitti:

    enossa kai

    Matti , elä riehu

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihmettäkerrakseen kirjoitti:

Oli tutkimus vanhustenhoidosta, en yhtään ihmettele, se on eräässä Joensuun liitoskunnassa
kodinhoitaja palvelutalon johtajanan poliittisin perustein, vailla minkäänlaista ammattitaitoa!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu