soft-tamponi

heippa. en oikein tiennyt että mihin kategoriaan tämä kuuluu kun ei ole oikein seksilelu eikä myöskään ehkäisyväline. Eli, onko kokemuksia soft-tamponeista joita käytetään kuukautisten aikaan jos haluaa harrastaa seksiä? olisi tarkoitus kokeilla mutta olisi kiva tietää toisten kokemuksia tuotteesta. :) kiitos jo etukäteen.

4

639

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • gfygihki

      Voihan sitä kuukautisten aikaan ilman mitään tamppooneitakin sekstailla. Käyt hyvin pesulla, sitten vain pyyhkeitä pepun alle.
      Voi näitä nykyajan nuoria... Kunnon mies ajaa kelillä, kuin kelillä!

      • niinhän sitä luulisi mutta monet miehet ei aja kelillä kuin kelillä. ja nyt on kyse minusta...vaikka kuinka hyvin pesisi ittensä niin yritä siinä sitten rentoutua kun miettii koko ajan että jos jotain tulee ja sotkee paikat. ja entäs ne naiset joilla on hyvin runsaat kuukautiset, ei välttämättä se pesu riitä kun tuntuu että jatkuvasti vuotaa.


    • liikkeellä

      niinku vaan teoreettisesta mielenkiinnosta...

      • haluaisin tietää että onko joku kokeillut ja mitä ite tykkäsi tuotteesta, oliko siitä mihinkään ja oliko sitä hakala käyttää. jos tuote on surkea niin miksi muka sitten ostaisin sen. siksi haluaisin tietää käyttäjien mielipiteitä ennen kuin ostan ettei mene sitten rahat hukkaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tapahtunut

      Poliiseja monta autoa+panssariauto Porista kpäähän päin tänään klo n.20 kuka hurjistunut ?
      Kankaanpää
      51
      6450
    2. Lakea konkurssiin. Asukkaat menettävät asuntonsa

      Kuntarahoitus on tänään jättänyt konkurssihakemuksen lakean kaikista kiinteistö osakeyhtiöistä. Kassa on tyhjä, kaikki
      Seinäjoki
      94
      4608
    3. Upea peppuisella naisella

      Upea peppuisella naisella on upea peppu.
      Ikävä
      58
      4513
    4. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

      Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
      Tornio ja Haaparanta
      24
      3428
    5. Gallup: kaivattusi syntymävuosi

      Minä vuonna kaipaamasi henkilö on syntynyt?
      Ikävä
      200
      3088
    6. Missäpäin,,,

      Lapuaa tapettu ihminen viime yönä ? Hurjaa touhua nykymeno täällä...
      Lapua
      41
      2855
    7. mahdollista, että olet ollut iltavuorossa

      Ja kotiin päästyäsi tulit palstalle etsimään merkkiä minusta, jos kaipaat yhtään minua niin kuin minä sinua Ei mennyt k
      Ikävä
      13
      2699
    8. törniöläiset kaaharit haaparannassa

      isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
      Tornio ja Haaparanta
      20
      2696
    9. Mitähän ne katseet merkitsee

      Kun et saa sanaa suustasi.
      Ikävä
      156
      1611
    10. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

      https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
      Maailman menoa
      328
      1536
    Aihe