tuntuu, että vaikka huutaisin sun korvaan 100x että rakastan sua niin et siltikään uskoisi. kun oot tollanen jästipää tollo. Loputon työmaa.
Musta
väsyny.
13267
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
kun rupesin nauramaan;) vaikka olinkin huonolla tuulella.
hän on kuuro, kannattaisiko käyttää viittomakieltä...
tai ehkä hänellä on valikoiva kuulo tai jos täälä rakkaudentunnustuksia jakelet,
voi olla että hän on myös sokea. Mitä jää jäljelle?
sanonut tätä kertaakaan hänelle... voi tätä yllätysten päivää!!!
Miksi täällä kailotat? Tämä ei ole sellainen kenttä jossa ääniaallot jyllää. IRL on tie jos kuiskata jotain toiselle haluaa.
Minä annan anteeksi koko sydämestäni menneet ja pyydän anteeksi omat mokani, mutta en halua enää lisää virtuaalijuttuja. Ei enää yhtään.
oikealle ihmiselle, ja loppuelämän voikin sitten osoittaa teoin rakastavansa... :D
tuollaisia ei keneltäkään ei kenellekään viestejä kirjoitella. Ei tuosta voi kukaan itseään tai sinua tunnistaa. Ja tätä en sano siksi et se vois olla minulle. Ei voi koska olen itsekin nainen..
Ihan nii . Jätä työmaa ja jästipää. Kaikille parempi. Jästipääs on väsynny, eikä muuksi muutu.
on käytetty IRLiä myös..eikä toimi. Tosin syy saattaa olla myös siinä ettei hän välitä minusta pätkääkään, mutta senkin hyväksyn.
tälle jästipäälle tämä kun ei iiärällästä ole tietoakaan...
ole koskaan ollut yhteydessä IRL? minä olen.
.
niinkuin minä, ei kuule, mutta näkee?
nyt rähjää sielä..? Mrrr ;)