energia-asioissa.
http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/arkistot/kotimaa/2009/09/950707
Lipposelta täyspäinen kommentti
9
321
Vastaukset
- Ei kaivata
jätetään se mies murahtemaan omiaan. Niin Svenskanu- eläkkellä on hyvä elää
- fiksuja..
Lipponen on ainut täyspäinen demari. Heti ei ainakaan tulee mieleen toista täyspäistä demaria..
En toki tunne demareita , mutta julkisuudessa olevat demarit vaikuttavat kyllä täysin toistaitoisilta kulkijoilta, osa ihan tavallisilta kylähulluilta. Mutta tokihan kentäläkin on kylähulluja joten heidän edusmiehensäkin ovat samanlaisia..
Vasemmistosta lienee enemmistö on kylähulluja ja tässä joukossa Lipponen on myönteinen poikkeus vaikka onkin demari.- etumies/isoraha
Näyttää karvansa. Suomesta yninsähkön tuottaja Eurapalle. Upottaa Suomen ydinjätteesen rahantakia, riskeillä.
UUno kehtaa vielä kirjoittaa puolesta? - BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !!
BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !!
BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !!
BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !!
joo:) BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !! kirjoitti:
BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !!
BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !!
BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !! BUAAAH !!
joo:)enkä haaveile eduskunta eiku valtuustopaikasta demareiden paikallisosaston pienessä kopissa. Jonka sukulainen on joskus järjestänyt, kun ei meidän perheessä ennenkään töitä ole tehty. ;)
- BUAAH !! BUAAH !! BUAAH !! BUAAH !! BUAAH !!
kaptah71 kirjoitti:
enkä haaveile eduskunta eiku valtuustopaikasta demareiden paikallisosaston pienessä kopissa. Jonka sukulainen on joskus järjestänyt, kun ei meidän perheessä ennenkään töitä ole tehty. ;)
tai sitten en ...
- Nexi
Harvoin joku sosdemi ajaa jotain järkevää. Joskus yli 5 vuoden takaa olin kerran aiemmin Lipposen kanssa myös samaa mieltä...
- Paavosta paavi
Tässä Lipposen lausunnon todellinen sisältö:
http://ripuli-suurimouhijrvierikoisnumero.blogspot.com/2009/09/ajat-muuttuu-paavo-ei.html- tä, kuuluu huonosti.. tä-tä-tä-tä-tä..
vaan mikä niistä oli sinusta ?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle233061Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122159Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.702013Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1001853Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761583Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥401356Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta141292Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001275- 1111095
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151076