Ärsyttää kun Lotta ei päästä Sampoa menemään Ninon kanssa, aaargh. Monta kertaa eilen ja tänäänkin Lotta on jollain verukkeilla tunkenut heidän väliin.
Lotta on mustis Samposta
voi crap
3108
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
nyt onnistunut sovittelemaan Lotan ja Ninon välit kaveruudeksi, vaikka yhä heillä on leikkimielistä kilpailua Sampon suosiosta... tai Lotta saattaa kilpailla tosissaankin, mutta Nino ottaa rennosti kun on tajunnut asioita mitkä ei Lotalle pikku kummassa taida aueta.
;)
joka haluaa parhaan kaverinsa vain itselleen tjtn.
Olen vuosien varrella monesti huomannut, että monilla heteronaisilla on hyvin rajoittunut kyky tunnistaa homoja. Suoraan sanottuna on usein saanut nauraa, kun on on nähnyt naisten kiihkeästi yrittävän iskeä homoystäviäni. Käsittämätönt'ä sokeutta. On vain yksi ihmisryhmä, joka on vieläkin sokeampaa henkisesti, nimittäin heteromiehet, mutta heidän mentaalisessa tasossa ei muutenkaan ole yleensä juuri mitään kehumista.