taas paskaa liikkeellä

enkä viittaa mr. esko h:n löpinöihin vaan siihen vastaukseen tuossa ketjussa!!
3332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Muutkin, minä olen tehnyt jo!
Kaamea juttu!!!
Ovelasti piilotettu!

Äänestä
  • jutusta myöskin ilmoituksen, et ole ainoa. Joku mieleltään sairas lähettelee tälle palstalle samantyyppisiä juttuja noin kerran viikossa.

    Äänestä

  • Tosi törkeä juttu. Tälle palstalle pitäisi saada sheriffi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juppe kirjoitti:

enkä viittaa mr. esko h:n löpinöihin vaan siihen vastaukseen tuossa ketjussa!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu