Lisää naisjohtajia!

Jutta Urpilalaista mukaellen.
Alle 3000 e tienaavat ovat pienituloisia.
Kyllä varmasti niin...
792
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Eva Polttilaa, tuijottamaan jäätävästi uutisiin.
Paula Koivuniemeä, ikuista vanhapiikaa.
Hirven kokoista uutistoimittajaa, jonka vieressä Karhuvaarakin on vain Putte...

Äänestä
  • Diplomiekonomi, ihminen joka yrittää olla miss suomi, jotain 1938,
    Surullinen pörröpää, yrittää hienostella, laittaa sukkia miesten jalkaan...
    Ei yhtään järkevää mielipidettä vuosikymmeniin.
    Yritti kertoa, viimeisillä voimillaan, suhteestaan Loiriin.

    Äänestä

monologiosastoa?

. :(

Äänestä
  • Tästä tulee dialogi, tai muuta enemmän...

    Äänestä

  • kiitos päivän nauruista...:))

    Äänestä

  • Pirre* kirjoitti:

    kiitos päivän nauruista...:))

    Joku sentään ymmärtää ironian.

    Äänestä

Asuu vain naapurin miehen kanss?. Onko tämä partasuti pofessori vain hiljainen nuljake, mikä hän todellisuudessa on.
Minulla on kaksi yksiötä Joensuussa vuokralla. Tietenkään hän ei käy luennoissa Yliopistolla noin neljästi kuukaudessa. Eihän?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


handek kirjoitti:

Jutta Urpilalaista mukaellen.
Alle 3000 e tienaavat ovat pienituloisia.
Kyllä varmasti niin...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu