Olin aisankannattajan kohteena

Hyvin saanut

Muutamia vuosia sitten, olin usein työmatkoilla parin kolleegan kanssa. Kerran olimme matkoilla koko viikon ja koska majoituimme ko. paikkakunnan ainoaan hotelliin, missä oli tanssia kolmena iltana viikossa. Sen vuoksi kaverini otti mukaansa vaimonsa. Takoituksena oli viettää tanssi-iltoja alakerran ravintolassa.
Jo ensimmäisenä tanssi-iltana sovimme, että illalla sitten juhlitaan ja menisimme asiakkaan luo vasta lounaan jälkeen.
Porukalla aloitettiin iltaa Karin ja hänen vaimonsa Eijan huoneessa. Vähän vaan paukkuja ja Eija tuntui tykkäävän kovasti siideristä. Minusta tosin tuntui, että Eija ja Kari olivat ottaneet jo parit sellaiset ennen kuin me Jounin kanssa menimme kylään, sillä niin oli rouva iloisella mielellä. Olin jo joskus aikaisemminkin firman pikkujoulussa vilkuillut Eijaa ja tanssinutkin hänen kanssaan. Tosi kuuma pakkaus mielestäni. sitten menin ihan pakon sanelemana käväisemään vessassa ja siinä istuessani pöntöllä katselin ihastuttavia asuja, mitkä Eija oli jättänyt vessan allaspöydälle. Tummat, viinin punaiset pikkarit ja rintsikat herättelivät heti pikkumiestäni, nuuhkaistessani Eijan pikkuhousuja. Mieleni teki runkata siinä ja heti, mutta en sitten tehnyt sitä, vaan menin aika kiimaisena takaisin toisten luo.

Eija tuntui käyvän kuumana, sillä hän hihitteli ja painoi välillä päätään minun ja Jounin olkaa vasten. Hän oli nimittäin siirtynyt väliimme sohvalle istumaan. Kari vaan katseli vierestä ja hymyili.
Minua alkoi jo hiukan tekemään kaverin muijaa mieli, mutta.... Kaveri on kaveri ja sitä pitää kunnuoittaa, ajattelin mielessäni ja ehdotinkin, että mennään jo alas ravintolaan päivälliselle ja tanssimaan.

Ilta sujui kivasti. Tanssimme kaikki Eijan kanssa ja välillä jotkut muutkin hakivat häntä sillä aikaa, kun me miehet olimme pelaamassa rulettia. Illan pidetessä tunsin Eijan kanssa tanssiessani, kuinka hän painautui minua vasten ja pyöritti hävyttömästi pyllyään, niin että minulta alkoi väkisinkin seisomaan. Eija nosti kätensä kaulalleni ja kuiskasi..
-No mutta Keijo, tekeekö sinun noin kovasti mieli?
-Eeh, äääh ööh khrymmm, kakistelin kurkkuani kuullessani suora kysymyksen, mutta vastasin.
-Kyllä tekee niin pirusti, mutta mitä Kari sanoo?
-Ei se mitään sano, se tietää mun touhuista. se on vaan hyvillään, kun mulla on hauskaa, Eija vastasi kiimaisena.

Tanssin vielä Eijan kanssa muutaman tanssin. Jouni oli jo mennyt yöpuulle. Hän ei oikein kestänyt viinaa. Sitten Eija kuiskasi minulle, että
-Joko mennään?
-Entäs Kari?

-Älä välitä hänestä. Tuolla se pelaa rulettia aamuun saakka, meillä on hyvin aikaa.

Menimme yhdessä heidän huoneeseensa. Jo ovella alkoi Eija riistämään vaatteita yltään ja myös minulta.
Hänellä oli upeat mustat alusasut ja tuo näky kiihotti mieltäni vielä enemmän. Suorastaan kaaduimme vuoteelle alkaen pyrimään toisissamme kiinni. Nuolin häntä. Eija imi minua vuoroin ja lopulta olin selin, kun Eija nousi päälleni ja ohjaten läpimärän vittunsa seisovaan kyrpäni terskan päälle ja siitä hiukan kiusaten suoraan pohjaan asti.

Minusta tuntui, että räjähdän. MUtta siinä samassa näin silmäkulmastani pienen liikkeen huoneen eteisestä.
-Mitä helvettiä? Melkein huusin ja samassa tunnistin Karin, joka oli tullut hiljaa hiipien huoneeseen.
-Hei älä suutu, Kari sanoi... Anna minun katsoa. Silloin näin, että hänellä ei enää ollut housuja jalassaan vaan piteli seisovaa kyrpäänsä runkaten sitä hiljaa edes takaisin. Olin ällistynyt, mutta kun Eija veti minua enemmän puoleensa, eikä noussut päältäni ja kun tilanne tuntui niin kiihottavan irstaalta, mumisin lopulta vastahakoisen hyväksymiseni, sillä tilanne oli tosi outo. En ollut koskaan rakastellut niin, että joku katsoisi vieressä.

Eija aloitti uuden, kiimaisemman kirin voihkien ja huutaen, samalla katselin toisesta silmäkulmasta, kuinka Kari runkkasi vimmatusti. Uusi tilanne kiihotti mieltäni kovasti ja pian alkoivat orhasmin ravistukset vaikuttamaan meissä jokaisessa. Eija valitti kiemurrellen, tai oikeammin huutaen himoaan samalla, kun itse tunsin kyrpäni juuressa saapuvan orgasmin aiheuttamaa värinää ja näin kuinka Kari nousi viereemme vimmatusti runkaten. Silloin tunsin spermani lähtevän liikkeelle nytkähtäen Eijan vitun syvyyksiin samalla, kun Kari puristeli kyrpäänsä ähkien ja päästi silloin omat liemensä ruiskuamaan vaimonsa ja minun päälle.
Eija huusi orgasminsa ulos ja tunne siinä hetkessä oli niin irstas, ettei sitä voi sanoin kuvata. Vaivuimme kaikki vuoteelle, Eija keskelle ja me miehet molemmin puolin. Karin spermaa valui vatsalla vieläkin ja ensimmäisen kuvotuksen tunteen jälkeen jäi vain kiihko.

Kari levitteli omaa spermaansa kehollemme ja olin todella niin valtavassa tärinässä, että tiesin haluavani lisää tällaista. KUiskailimme toisillemme irstaita sanoja ja lupasimme siinä, että tämä tehdään uudestaan. Ystäväni tunnustivat silloin, että he olivat jo kauan suunnitelleet yhdessä, kuinka saisivat minut mukaansa ja nyt tunsin olevani kiitollinen heille, sillä olinhan saanut ihan uuden ulottuvuuden seksiin. Nyt pitäisi vaan suunnitella kuinka saisimme oman vaimoni mukaan leikkeihin, mutta siihen saakka aioimme tavata usein KArin ja Eija luona ja erään sellaisen tapaamisen aikana Eija sai meidät huijattua ( noolimme aika kännissä), Karin kanssa imememään tosiltamme. Sekin oli uusi kokemus, sillä, olin pitänyt itseäni tosi kovana heterona sitä ennen. Näin muutamia ajatuksia aisankannattajan toiselta puolen. Miestä tuli Karin ja Eija kanssa vielä parempia ystäviä tuon hotelli-illan jälkeen.

0

5841

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Nainen näytät mummolta. :D

        Siks sua ei huoli kukaan.
        Ikävä
        181
        2218
      2. Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!

        En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,
        87
        1590
      3. Varattais lähihotellista

        🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää
        Ikävä
        182
        1454
      4. Nyt jäi velat perimättä

        Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta
        Jämsänkoski
        14
        1304
      5. Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."

        RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita
        Tv-sarjat
        44
        1114
      6. Martinan aussikulta, missä?

        Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!
        Kotimaiset julkkisjuorut
        218
        1101
      7. Haluaisin sun kanssa yhteisen

        Elämän. Haluun sut.
        Ikävä
        45
        997
      8. Mitä tekisit jos kaivattusi olisi

        humalassa, kun tapaat hänet jossain seuraavalla kerralla?
        Ikävä
        98
        909
      9. Rakkauden kesä 2025

        Oletko valmis? 🥰
        Ikävä
        85
        845
      10. Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?

        Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan
        Ähtäri
        49
        815
      Aihe