Äänestäkää Jelena jatkoo, se olis ihan helmee nähdä kun repee. Ärsyttävä ämmä se on mutta miettikää kuinka talon asukkailla palaa siihen pinna. Mitä pidempään se norsu on mukana sitä herkullisempi kohtauksia me nähdään. Tämä on loistavaa viihdettä. Äänestäkää vaikka piruuttaan Jelena jatkoon!
Antakaa Jelenan jatkaa
11
7126
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ois parempi, että Kätlin ja Jelena jäis, koska se luo kyllä jännitteitä...
Toisaalta tekee pahaa kattoo tota läyhäämistä, mitä se ja Dana harrastaa Kätlinistä!
Täysin samaa mieltä! Jelena jatkoon ja slummiin, niin siitähän riemu repeää!
Jelena,tervemenoo slummiin,tervemenoo häätöön ja tervemenoo sunnuntaina kotiin kasvamaan ja huutamaan sitä vittua. Vittu mä en jaksa enää tätä paskaa ku muut vetää röökii,mut en mä.Vittu mä haluun himaan,mä en kestä Kätlinii,vittu vittu ja viel kerran vittu tää on paskaa yhyy. Eiköhän se oo sunnuntaina kotiin lähtö vittu mä en kestä yhyyyyyy.
Jelena jatkoon, kyllä talossa pitää ainakin yksi mielisairas olla.
jelena on selän takana puhumisineen ja kateuksineen niin vastenmielinen, että katselen mieluummin kännäilyä kuin tuollaista sokeaa öykkäröintiä. Toisten ihmisten kateudesta sikiävä perusteeton haukkuminen saa sappeni kiehumaan.
-Jontte
http://ristipissarit.wordpress.com/
Kertoo kaiken danasta ja ninosta jelenan bestiksistä.
Vihaavat kätliniä.
Jelena on niin pihalla kuin vain voi olla
aso nyt jelena ja dana slummiin.
aso