Lotta ja Jelena juorusivat Tuijasta

3128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onhan se vallan kauheeta jos sanoo toiselle jotain positiivista. Jelenan mielestä kaikki positiivinen taitaa olla pyllystä. Kätlin ja Tuitsi on mun suosikkeja talon naisista. Kumpikaan ei ole ilkeä mitä ei kaikista tuolla olevista voi sanoa.

Äänestä

Pissikset tietää että jauhamalla paskaa (eli tuomalla kielteisiä asioita muista esiin) verkostoituu tehokkaimmin. Niin niitä piirejä valitettavasti tehokkaimmin pissisporukoissa muodostetaan. Ollaan samiksii ja dissataan toisii! Kun ei muita avuja ole, otetaan kyynärpäätaktiikka avuksi. Heikon ja itsetunnottoman ihmisen merkki.

Äänestä
  • Aika kamalaa että täysi-ikäiset ihmiset käyttäytyvät noin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuija ihaili Jelenaa kirjoitti:

http://www.bigbrother.fi/uutinen.shtml?952968

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu