Kenen kanssa duetto?

Älä elämää pelkää

Kenen kanssa haluaisitte Katrin levyttävän dueton, jos vielä sellainen ilmaantuu? Kenen ääni sopisi Katrin rinnalle parhaiten? Onko väliä, onko mies vai nainen?

Itsestäni nämä tuntuisivat luontevilta duettokumppaneilta: Markku Aro, Kerkko Koskinen, Eini (Einin tapauksessa tarvittaisiin menevä ja nuorekas kappale!)

Ei missään nimessä näitä!: Laura Voutilainen (ei sovi yhteen Katrin äänen kanssa), Paula Koivuniemi, Jari Sillanpää (nämä eivät varsinaisesti toisi enää mitään uutta).

5

477

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Joensuun Eero

      Ehkä Juha Tapio, Tapani Kansa tai Vesku Loiri. Opperalaulajista esim Raimo Sirkiä tai Jaakko Ryhänen

      • hahaa kun nauratta vai ooppera laulajan kans hyvä vitsi


      • ilkkuja oot
        kirjoitti:

        hahaa kun nauratta vai ooppera laulajan kans hyvä vitsi

        löysitkin maailman kaikista www-sivujenn alasivuista juuri tämän ilkkuakseni Katri Helenaa. et ole juurikaan hyvä ihminen.


    • Katri Helenan fani

      Olisiko Tomi Metsäketo ?

    • tant månika

      ainakin kaunis Kuinka kaunis on aamunkoitto Vesa-Matti Loirin kaa, Jari Sillanpää ja oliko Toni Edelmanin kanssa duetto myös, Paula Koivuniemi ja muut Leidit Lavalla ja levyllä ja on ilmeisesti muitakin?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      492
      8573
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      120
      5862
    3. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      279
      4849
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      58
      4635
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      71
      4166
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      160
      3940
    7. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      172
      3778
    8. Sinun ja kaivatun nimikirjaimet

      Mitkä ne on ? Meillä H❤️M 👩‍❤️‍👩
      Ikävä
      90
      1718
    9. Onko sinulla ja kaivatulla

      joku yhteinen tärkeä paikka?
      Ikävä
      99
      1282
    10. sä oot ehkä

      maailman omituisin tyyppi
      Ikävä
      47
      889
    Aihe