Sillä on tosi ruma naama ja varsinkin kauheet silmät... Kaikki puhuu siitä... Ei todellakaan hyvä!!!!!! Toivottavasti tippuis nopeesti!!
Selviytyjien Heidi on RUMA!!!
MAX
52909
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Muistatteko vielä Selviytyjä 2. Pienirintanen tyttö joka oli hyvää kaveria sen vanhan maanviljelijän kanssa. Söpö kuin enkeli... Nykyisistä se tumma uskovainen on kaikkein kauhein... Lopettais ainakin sen laulun ja uskonnosta puhumisen
et se elisabeth on ollu kaikkein kaunein nainen ketä selviytyjissä on ollu..
mut ei mun mielestä heidikään ruma ole...
Muutenkin hassua että sinne aina laitetaan niitä tissibimboja. Kuten tämä kyseinen Heidi ja se mikäliealusvaatemalli-Jenna. Njoo, äijille jotain iloa siitä on kai.
no ne jenna ja heidihän olivat playboyn kuvissakin
Oon samaa mieltä, että se Heidi on niin ruma..
Luulee itsestään aivan liikoja, tissit on törkeet(silikonia, hyi vittu), naama täynnä finnejä, silmät on ku kalalla..siis ei ollenkaan mun makuun toi ämmä, ehkä se on teinipoikien mieleen, sellasten jotka ei oo ikinä naista koskenutkaan..ne kun ei oikein osaa vielä nähdä pintaa syvemmälle..