Käykö E36-bemmuun

kevättä rinnassa, halu saada vm-92 Bemari 316i kevätkuntoon. Saako sen alle sopimaan 20-tuumaset alut? Missä halvimmat 5-puolamallit? Onko pinnoitetut renkaat hyviä nykyisin?
3153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

miksi siihen tarvitsisi laittaa 20" pallot alle vaikka mahtuisikin?Auton laitto vaatii hyvää silmää, eikä vannekoon maksimointi välttämättä ole auvoinen onnellisuuden tae sinänsä.Itse "tyydyin" 18" läskeihin ja lopputulos on pirun hyvän näköinen.Täyttää nätisti ja on sopusuhtainen paketti.Olet ilmeisesti nuoremman polven "tuunaaja", ei siinä mitään. menestystä vain bemarin duunaukseen.

Äänestä

www.kraatz.fi löytyy stilauton 5 puolaiset 19"
20" löytyy myös mut autoa pitäis vaihtaa X5:een

Äänestä

alessiolla on siisti viisipuola malli. ja aika edullinen, en muista nimeä. kaverilla on e46 bemaris 19" sellaset tosi makeen näkönen. ne näyttää tosi isoilta koska se puola tulee ihan vanteen reunaan. Kannattaa stekkaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


20" alut? kirjoitti:

kevättä rinnassa, halu saada vm-92 Bemari 316i kevätkuntoon. Saako sen alle sopimaan 20-tuumaset alut? Missä halvimmat 5-puolamallit? Onko pinnoitetut renkaat hyviä nykyisin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu