Löysin uuden ihanan miehen

Ja mikä parasta; sillä on aivot päässä ja sydän tallella.
6251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kun toisella on edes AIVOT.

Äänestä
  • parannusta edelliseen ihastukseen. Sillä kun ei ollut kumpaakaan. Ei sydäntä ainakaan.

    Äänestä

  • se ainakin kirjoitti:

    parannusta edelliseen ihastukseen. Sillä kun ei ollut kumpaakaan. Ei sydäntä ainakaan.

    Sellainen tapaus.

    Äänestä

on sillä ihan kaikki paikallaan :))
mulla ei

Äänestä
  • sä tarviit jonkun yhtä pöhön kun ite oot

    Äänestä

  • matoatotavaan kirjoitti:

    sä tarviit jonkun yhtä pöhön kun ite oot

    Onneksi teen edelleenkin tuollaiset päätökset ihan itse.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


1+1 kirjoitti:

Ja mikä parasta; sillä on aivot päässä ja sydän tallella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu