En voi sietää tuota ylirehevää miestä joka haukkuu ja inhoaa minkä kerkiää. Jos ja kun tämä mies JOUTUU häätöäänestykseen niin minä pidän huolen siitä että tippuukin kanssa eikä tätä herraa nähdä enää ikin BB-historiassa.
PISTE IIN PÄÄLLE ESa JII!
Esa J - Kusipäin!
19
1151
Vastaukset
- MehiläinenM
Aikaisemmin tykkäsin, mutta miten tuo käyttäytyi Nikoa kohtaan siinä ovi kohtauksessa, niin siinä putosi pois suomut silmiltä. Häntä kun nyt niin ärysttää, niin kuvittelee, että saa käyttäytyä miten tahansa ketä tahansa kohtaan.
- määääkysyyynvaaan
Ketä Nikoa?
- voi mahotonta
Todella ärsyttävä,kuvittelee että voittaa päällikkökilpailut ym mennen tullen,itserakas pikku peee
- Kiitos Esa J
Ihan asiaa, että Esä ärähti Nikole, Nikohan itse on whinettänyt vähän jokaiselle asukkaalle milloin mistäkin jonninjoutavasta tupakantuskastaan jne., ja erityisesti niille joita epäilee voivansa alistaa... ensin jäi hampaisiin Lotta, nyt kovimman naputuksen kohteena on ollut Kätlin. Jos Nino katsoo oikeudekseen kohdella muita sanallisesti törkeästi, niin kestäköön sitten sen, että saa myös itse maistaa suuruoskaa. Elikkä on todellakin paikallaan että joku vähän palauttaa vain omaa napaansa ajattelevaa Ninoa ruotuun, pisteet Esalle.
- bakteerikammo
Onkohan tuo väkivaltainen?
Välillä on tuntunut, että on joutunut aikalailla pinnistämään ettei mottaise.- tukioppilas
siis Esa Jii on ihan uravalinnankin mukaan kusipää.
Pakko olla kusta päässä kun opettaa samanlaisia.
Ylimielisyys on opettajien ominaisuus. Kyll esa j:lle viel viel pinna palaa kunnolla kerran ! varsinkin jos joutuu viel slummii. lyö jotain ja lähtee maitojunalla kotiin samalla tavalla kun viime vuoden kännihullu niko ! en usko ett lähtee oven kautta tämä kaveri !
- 1+8
sinä itse juuri teet?? inhoat ja haukut tätä esa j:Tä go fuck yourself!!
- damn close
Paljon sai ääniä muttei ihan riittänyt paikkaan häätöäänestyksessä!!
- 15
Esa J on kamalan itsekeskeinen ei ajattele kuin itseään. Päällikkökilpailuissakin näkee, kun se on kilpailun jälkeen niin ärtynyt ja vihainen eikä osaa iloita Sampon voitosta.
Seksitouhuissakin huomaa, ettei sitä voisi vähempää kiinnostaa toinen osapuoli.
Ninoa kohtaan on karsea ja muitakin katsoo nenänvarttaan pitkin.
Tosi elämässä en ihmettele, vaikka joku olisi saanut Esa J.ltä nyrkistä, näyttää heikkohermoiselta ja väkivaltaiselta.- eeesssseeee
Esa J on äärimmäisen kilpailuhenkinen, ja näyttää vihaavan häviämistä yli kaiken. Tuollaisia on, ja eritoten miehissä, yllin kyllin. Näkeehän tuon (tai ainakin aluksi näki) miehen kropastakin - urheilu on kaiken a ja o.
Tuota en allekirjoita, että seksitouhuissa ei toinen osapuoli kiinnostaisi. Sen sijaan osaa katsoa sen verran, ettei rupea kameroiden edessä kailottamaan lempiasentojaan ja muuta intiimijuttuja. Sanoisin, että poika on hyväksikäytetty talossa.
Lievä homofobia, joo, mutta kuka ihme kestäisi Ninoa kovin pitkään. Markokin -toinen homo - täräytti tänään aika pahasti, kun pinna paloin adhd:n riehuntaan. Sitä en usko, että Esa J antaisi nyrkistä - sanan säilää saattaa kyllä käyttää. - olen kade Minnalle
, mutta EsaJ on ihana ja ainoa syy, miksi viitsin enää katsoa koko tätä kautta.
Söpö ja ihana, kun paiskoo tavaroita ja näyttää suuttumuksensa. Ja sit osaa hyppelehtiä ilostakin (niinkuin tänään, kun sepääsi pitkästä aikaa paratiisin puolelle).
Mä tykkään just ton näkösestä ja luontoisesta miehestä. Olenkin ihan tavallinen heteronainen... - Esa J kotiiin
olen kade Minnalle kirjoitti:
, mutta EsaJ on ihana ja ainoa syy, miksi viitsin enää katsoa koko tätä kautta.
Söpö ja ihana, kun paiskoo tavaroita ja näyttää suuttumuksensa. Ja sit osaa hyppelehtiä ilostakin (niinkuin tänään, kun sepääsi pitkästä aikaa paratiisin puolelle).
Mä tykkään just ton näkösestä ja luontoisesta miehestä. Olenkin ihan tavallinen heteronainen...Hyppelehti ilosta?? Aika ilmeetönhän tuo oli, ei edes kiittänyt Sampoa kunnolla. Mun mielestä aika laimea ja huumorintajuton. Mäkin olen heteronainen enkä pidä tuollaisista itserakkaista tyypeistä. On todella ylimielinen ja tylsä tyyppi.
- olen kade Minnalle
Esa J kotiiin kirjoitti:
Hyppelehti ilosta?? Aika ilmeetönhän tuo oli, ei edes kiittänyt Sampoa kunnolla. Mun mielestä aika laimea ja huumorintajuton. Mäkin olen heteronainen enkä pidä tuollaisista itserakkaista tyypeistä. On todella ylimielinen ja tylsä tyyppi.
on monenlaisia makuja. Eihän siitä mitään tulisikaan, jos kaikki tykkäisivät just samanlaisista... :)
- oot oikeessa
olen kade Minnalle kirjoitti:
on monenlaisia makuja. Eihän siitä mitään tulisikaan, jos kaikki tykkäisivät just samanlaisista... :)
Niimpä baari-illat olisi painajaisia kun kaikki naiset tappelevat samoista miehistä :). Mun miesmaku on vähän sellainen nallekarhumainen.
- roud
oot oikeessa kirjoitti:
Niimpä baari-illat olisi painajaisia kun kaikki naiset tappelevat samoista miehistä :). Mun miesmaku on vähän sellainen nallekarhumainen.
En ymmärrä kun tota esa j;tä kehutaan komeaksi.Ensinnäkin se on ihan saman näköinen kun tää toinen pelle hannu koistinen joku poikamies(oon nähny mainoksen) ja mun mielestä molemmat niin ällötyksiä että en kyllä miehistä puhuis samana päivänä kun näistä patapäistä!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuolemanrangaistus
Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen1186854Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam464533Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa
Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk723682Sinä olet minun forEver
Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,272714Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni282421Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?
Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t221906Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan
Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei1981398Martinan prinsessahäät peruuntui
Seiska uutisoi Kauneus ja Terveyslehden artikkeliin perustuen mihin nämä häät kosahti.3191224Vakavasti psyykkisesti sairas on pakkohoidossa - Ja asuu silti kotona
Miten käy, kun vakavasti psyykkisesti sairas "hoidetaan" kotona? Norjassa psyykkisesti sairaiden vuodepaikkojen määrä on361021- 88888