Raksu humaltui taas nopeasti. Nuokkuu porealtaassa. Dana joutuu pitelemään Raksua, jotta tämä ei vajoaisi veden alle. Raksua kehoitettu menemään nukkumaan, mutta eihän toi juntti lähde mihinkään. Muutkaan eivät saa lisää juotavaa. Muut paratiisilaiset hyvällä tuulella. Ois kiva seuraa bileitä. BB:n pitäisi määrätä Raksu sänkyyn.
Raksu pilasi bileet
Kyllästyttää Raksu
3470
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
tässä olet! Raksu on hauskaa ja hyväntahtoinen jopa humalassa.
3 siideriä miehellä nousee mukamas päähän, ainakin yhtenä iltana oli ihan päissään 3 siideristä, liekkö mie sittenkään.
Hyväntahtoinen humalassa????
-– Mä haluun mun lippiksen ja läpsykkäät, Ragnar sai mumistua, ja miestä tolpilleen auttava Kätlin lupasi kiikuttaa miehen tavarat pihan puolelta.
– Mä haluun ne mun käteen, Ragnar vaati saaden Kätlinin hermostumaan käytöksellään.
-– Lippis kastuu, Ragnar murehti mumisten tarpoessaan makuuhuoneen suuntaan Kätlinin avittamana.
Kerro mulle hyvä ihminen mikä tossa on hyväntahtosta?
Nukkumaan ei mene kun pyydetään, vaatimalla vaatii täysin typeriä pinnallisia asioita ja käyttäytyy kuin kakara. Ragnar on ihan jees selvinpäin, mutta humalassa täys idiootti. Olen siis täysin erimieltä sinun kanssasi tuosta viimmeisestä kommentistasi.