tänään

minulle selvisi lause: kun pettäjästä tuli petetty
3658
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oliko kivaa?

Äänestä

...ota opiksesi...kaikki ei ehkä ole sitä miltä näyttää...oli tarkoituskin saada sut uskomaan että miehesi petti myös. Toisella teistä on kuitenkin selkärankaa ja se et ole sinä.

Äänestä
  • Palstojen parasta antia :) Saa naura nk toisen naisen tyhmyydelle :) " Taidan tietää " .... hah heh hih ..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihan tavis nen kirjoitti:

minulle selvisi lause: kun pettäjästä tuli petetty

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu