Snapun fanit kattokaa!

131032
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Että mitä järkeä tuollaisessa on?

Äänestä
  • Badger badger badger badger badger badger badger badger badger badger badger badger, mushroom, mushroom!

    Se katsos pitää tajuta!

    http://www.b3ta.co.uk/patrickmoore/

    Tuostapa huumoria repimään, näin alkuun.

    Äänestä

  • Vastaus kirjoitti:

    Badger badger badger badger badger badger badger badger badger badger badger badger, mushroom, mushroom!

    Se katsos pitää tajuta!

    http://www.b3ta.co.uk/patrickmoore/

    Tuostapa huumoria repimään, näin alkuun.

    SELVÄSTI koitatte tappaa porukat nauruun!!!!B-D

    Evil.....XD

    Äänestä

  • Vastaus kirjoitti:

    Badger badger badger badger badger badger badger badger badger badger badger badger, mushroom, mushroom!

    Se katsos pitää tajuta!

    http://www.b3ta.co.uk/patrickmoore/

    Tuostapa huumoria repimään, näin alkuun.

    Kerro kerro kerro kerrok keoro kkeoorrok ekrroo kerook ekrkrro kerro keroo keoro keor........

    Äänestä

Mtäh??

Äänestä
  • Kato se video, niin eiköhän selviä.

    Äänestä

  • Pat Bateman kirjoitti:

    Kato se video, niin eiköhän selviä.

    En haluuu katella mitään ällötys Sneippejä. xD

    Äänestä

Ahahaaa! Reps reps. Sairasta. Loistavaa. Paras Snape-video ikuna!

Äänestä
  • voi jumalauta!anteeksi kielen käyttöni,mutta mäkin melkein tukehduin tuohon pätkään.tulee kyllä sääliksi Snapen näyttelijä Rickmania...oli se kyllä loistava,hyvä ettei naapurit soittanu valkotakkeja paikalle...

    Äänestä

MIELETÖN!!!!

...................................................................................................................................................................................ei VOI käsittää!X-D

Äänestä

voi pyhät pylleröt sentään!!! toi oli siis sika hauska! minä katoin sen tänä aamuna ja se tuli uskonnon tunnilla taas mieleen niin vähä kaikki katto ku yks rupee nauramaan... onneks ope oli just sanonu jonkun "vitsin".

Äänestä

Katsoin juuri tuon videon ja muiden tapaan repesin ja olin tippua tuolilta. Inhoan kyseisen "videon" päähenkilöä ja tuo ei todellakaan ollut kovin edustavaksi väsätty pätkä. Sääliksi käy Kalkaroksen rooliin päässyttä näyttelijää..

Äänestä

tarkotitteko niitä mahtavii lauluja?? onko se siis se lemondemon? vai onko joku Kalkkiksen oma juttu..? voisitteko valaista pliis..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Zapata kirjoitti:

Sevvy laulaa:
http://www.eviltrailmix.com/snapesexy.swf

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu